Родина

Дружина подала на розлучення, що робити?

Сімейне щастя будується з цеглинок наших душ. Люди вкладають в сім’ю найкраще, що у них є: любов, повагу, приємні спогади про минуле і надії на майбутнє. Але шлюб може зарости «бур’янами»: сварками, нерозумінням, зрадами. Необдумані, занадто легковажні або емоційно усунені вчинки, не враховують комфорт дружина, можуть призвести до того, що одного разу хтось із Вас подасть на розлучення. Особливо неприємна ситуація, коли Ви не є ініціатором цього рішення: дружина хоче розлучення, а Вам би хотілося відновити нормальні відносини. Що ж робити?

Чому дружини приймають таке рішення?

За статистикою, дружини подають на розлучення частіше чоловіків, особливо, в судовому порядку. Це пов’язано з тим, що чоловіки вважають за краще йти мовчки.

До того ж, жінки від природи чутливі до найменших змін сімейного мікроклімату, і навіть якщо вам здається, що ситуація поправна, в очах жінки може не залишитися іншого виходу крім офіційного розлучення та припинення відносин. Часто дружина вимагає розлучення через суд для того, щоб ваші сімейні негаразди отримали розголос на публіці. Є такі жінки, які в період, відведений судом на примирення, воліють дійсно помиритися. Вони визнають, що розлучення використовувався тільки для залякування чоловіка. Звичайно, для люблячого чоловіка така ситуація стане полегшенням. Але, з іншого боку, та обставина, що дружина використовує настільки сильні засоби маніпулювання вами, повинно насторожити.

Що робити, якщо у вас є діти?

Найбільш травмує для чоловіка ситуація: наближається розлучення з дружиною, є дитина, і вона, неодмінно, хоче, щоб дитина жила з нею. Почуття дитини будуть вражені в будь-якому випадку, навіть якщо він ще зовсім малюк. Але якщо дружина рішуче налаштована на остаточний розрив відносин, намагатися прив’язати її до себе, давлячи на те, що у вас є діти – не кращий спосіб врегулювати конфлікт. Діти не повинні ставати зброєю у війні двох дорослих людей. Розлучення – це така ситуація, де поганий мир краще хорошої війни, особливо, при наявності дітей. Просто відразу обговоріть, що дружина дозволить вам бачитися з дитиною, забирати його до себе на вихідні, і це зможе хоч трохи зменшити дитячий стрес.

Чи варто намагатися повернути дружину?

Коли на порядку денному з’являється розлучення, як повернути дружину – головне питання для багатьох чоловіків. Відповідь на нього залежить від безлічі чинників: сімейного анамнезу, особистісних рис вашої дружини і вашого характеру. . . Краще рішення: в період, виділений судом для примирення, умовте дружину почати відвідування сімейного психолога. Фахівець допоможе вам поглянути на ситуацію з боку. Бути може, ви прийдете до компромісу, і дружина вирішить відкликати заяву про розлучення. Але замість цього може прийти усвідомлення того, що вам дійсно краще розійтися і не турбувати один одного більше.

Життя не закінчилася

Навіть якщо страшне сталося, не дозволяйте собі вважати, що життя закінчилося. Кожен день, думаючи про те, як пережити розлучення з дружиною, ви ризикуєте застрягти в «болоті» нудьги та зневіри. Зрозуміло, що ваше життя вже не буде колишньою, але нове життя може виявитися щасливішими. Не переставайте спілкуватися з людьми, заводити знайомства. У цей період може допомогти сайт знайомств: не обов’язково відразу відправлятися на пошуки нової дружини, можна знайти або просто друга, який вислухає вас і вгамує вашу душевну біль. Зареєструйтесь на сайті Foiz. ru : ось побачите, це дія привнесе у ваше життя трохи більше позитиву. І зовсім скоро ви навчитеся посміхатися.