Родина

Що робити, якщо дружина хоче розлучитися

Є такий тип сімей, в яких чоловіки ведуть себе по строго відмінністю алгоритму.
У їх поведінці по відношенню до дружини завжди є грубість і черствість, відсутність позитивних емоцій, крики, іноді доходять до істерик, все це на адресу дружини або дітей, причому обов’язково з обвинуваченням самої дружини в своїх криках, типу, ти винна, що я кричу (психопатія), чітко проглядається втеча з дому на роботу, мінімальну увагу дружині, у таких чоловіків гроші, як цінність набагато вище, ніж, скажімо, відносини з дружиною і коронна фраза при з’ясуванні відносин з нею ж: я не буду валятися в тебе в ногах!
Ця фраза розпаковується завжди однозначно:

Ти хто така? Ти просто баба! Ти просто інвентар для сексу і для побуту і я ніколи не буду вважати тебе рівнею собі.
Я вище тебе як особистість, а ти порожнє місце.

Це класичне підсвідоме знецінення, яке логічно і розумово може не контролюватися і воно зав’язане на ряд родових програм і внутрішніх рішень чоловіки з дитинства.

Потрібно сказати про те, що такі чоловіки все до єдиного знаходяться в зоні ризику і практично всі вони залишаються одні після криз 40 або 50 років, коли у дружини закінчується ресурс все це терпіти і ніякі гроші, якщо вони є, а часто їх і немає, не можуть утримати дружину поруч з таким чоловіком.

Із загального числа чоловіків, які системно борються зі своїми дружинами і весь час їм щось доводять, приблизно тільки 20 відсотків розуміють всю серйозність питання і приходять за рішенням цих проблем до зовнішніх ресурсів. Більшість вважають себе дАртаньянами, яким ніякі порадники ніколи не знадобляться і потім з подивом виявляють, що у них в руках заяву на розлучення та розділ майна і вони за звичкою продовжують вважати себе дАртаньянами, всіх навколо пидорасами, а своїх дружин зрадниками, взагалі не розуміючи своєї відповідальності за те, що відбувається.

Ця стаття пишеться для цих 20% чоловіків, які хочуть виправити ситуацію і які розуміють, що насамперед треба працювати з собою і зі своїми якостями.
Що можна рекомендувати таким чоловікам, якщо у них ситуація на межі розлучення, дружина або вже написала заяву на розлучення або погрожує це зробити, якщо вона вже живе з дітьми окремо і ви не розумієте, що відбувається?

Перше, що потрібно зробити, і це прям святая святих, потрібно категорично припинити з’ясовувати стосунки з дружиною, говорити про почуття, про борг, причому про її борг перед вами, перед дітьми, перед сім’єю і так далі. Якщо вона зважилася на розлучення, вона вже розрахувалася з усіма боргами і в її балансі ви їй повинні більше. І уваги, і тепла, якого у вас ніколи не було і тих же банальних грошей, які ви завжди затискали для неї.
Логіка паузи в розглядах з емоціями і з’ясуваннями відносин така, що ви асоціюєтесь у дружини з різко негативними емоціями. Ви її не чули десятиліттями, ви не йшли їй назустріч ні у великому, ні в малому, ви її використовували як ресурс та інвентар, ви поняття не маєте, за що вона на вас ображається, вас швидше за все це ніколи не цікавило.

Адже насправді дуже багато чоловіків на питання, що їх дружина ображається, відповідають: та хрін її знає, – і це косяк чоловіка. Якщо ти не знаєш образ своєї дружини, будь готовий до розлучення. Тому що крім тебе, всі інші знають це ще менше, а женауходит саме від тебе а не від когось іншого.
Будь напористе з’ясування відносин, розмови про ваші почуття або апелювання до боргу сприймається жінкою, яка від вас йде, як додатковий тиск і ніякі ваші аргументи вона слухати не буде. Ви асоціюєтесь з негативом, ви продовжуєте генерувати. Ви тиснете на неї і продавлюєте її межі. Від вас простіше відмахнутися і забути як про кошмарний сон.

Але ви хочете повернути дружину і вибудувати відносини по новому.
Для цього треба бути готовим вийти із зони комфорту.
Потрібно поміняти своє переконання, що послухай бабу ” і зроби навпаки. Ваші друзі, які вас привчили до цієї нехитрої думки і самі невдахи в особистому житті і вас роблять невдахами. Те, що ваше оточення можливо так живе, зовсім не означає, що ваша дружина готова так жити. Треба переглянути свою картину світу і свої переконання. Треба вийти зі звичного способу життя і звичної зони комфорту. Як раніше вже не буде.

Друге, що потрібно зробити після припинення з’ясування відносин – потрібно з’ясувати свої образи на неї і її образи на вас. Потрібно писати лист прощення і чітко структурувати у себе в душі будь-яку інформацію про ваше минуле, про образи і про прощениях цих образ. Ваша дружина дійшла до краю негативу і йде тому, що у неї в тілі накопичилася така кількість непрощених образ на вас, які її просто розривають і вона фізично не може залишатися в колишньому положенні. Всі ці образи треба заземлити.
Заземлюються вони ритуалом прощення. Робиться це як лист на аркуші паперу, який ви пишете дружині, але яке їй не посилаєте.
В цьому листі ви пишете вступ, наприклад, Лена, ми мало говорили по душах, у цьому листі я хочу розповісти тобі, що в мене на душі і далі пишете 21 пропозицію.
Спочатку пишемо 8 пропозицій про свої негативні почуття по відношенню до неї. Ці почуття такі:

1. Ненависть
2. Злість
3. Образа
4. Заздрість
5. Страх
6. Тривожність
7. Жаль
8. Смуток і жаль

Наприклад, я був злий на тебе, коли ти посварилася при мені з моєю матір’ю, коли ти не сказав мені спасибі за покупку машини і коли сказала, що я для тебе ніхто.
По кожному почуттю нанизуємо в реченні за три вчинку, дії чи бездіяльності дружини, яке викликало це почуття.
Потім пишемо такі ж 8 пропозицій про негативні чувсвтва дружини по відношенню до вас.

1. Ненависть
2. Злість
3. Образа
4. Заздрість
5. Страх
6. Тривожність
7. Жаль
8. Смуток і жаль

Наприклад, я знаю, що ти злишся на мене за те, що я тікаю на роботу, щоб не бути з тобою вдома, тому що я не знаю про що з тобою говорити, що я не даю тобі грошей на твої перукарні манікюр, вважаючи що ти сама повинна це заробити. Ти можливо взагалі вважаєш, що я тебе не люблю.
І після цих 16 пропозицій ми починаємо писати 4 позитивних пропозиції.

Сімнадцяте пропозицію:
Я радий, що ти стала матір’ю моїх дітей

Вісімнадцяте пропозицію:
Я ціную тебе за такі твої якості, як красу, стрункість, діловитість, вміння розмовляти з людьми і т. д. Взагалі, 30 позитивних якостей дружини, за що ви її любите або любили, треба виписати собі на окремому аркуші паперу, щоб вони весь час були під рукою і ваш фокус уваги весь час був на позитиві.

Дев’ятнадцяте пропозицію:
Я тебе як і раніше люблю (або любив, коли вже не любите)

Двадцяте пропозиція така. Схвалення на запечатування.
Якщо я тебе хоч щось в цьому житті образив, ти мене прости, я жив, як умів, а я тебе за все прощаю.

Це називається перехресний договірняк.

Написавши цей лист, складаємо його четверо і ховаємо в яке-небудь затишне місце. Двадцяте пропозицію потрібно сказати вголос очі в очі лицем до лиця.

Сонце, якщо я тебе чимось образив в цьому житті ти прости мене, а я на тебе зла не тримаю. Це значно знижує емоційне напруження образ вашої дружини на вас, з-за яких вона хоче від вас піти.
Саме цей лист їй показувати не треба. Це ваша внутрішня робота.
Після проказування двадцятого пропозиції цей лист можна спалити, розвіяти попіл або порвати на шматочки і змити в унітаз.
Це перший крок і точка входу. Ви перегортаєте сторінку минулого і почати нові стосунки хоча б частково з чистого аркуша.

Але самий головний урок цієї ситуації для чоловіка полягає в тому, що він ні в якому разі не впадає в істерику, в крики, претензії або будь-яку іншу психологічну нестабільність, чоловік забороняє собі дорікати, атакувати, качати емоції, в ту або іншу сторону, не заробляти очки перед дружиною або її звинувачувати, не дорікати її ні в чому. Чоловік поводиться в рольової установці МУДРИЙ ТАТО, який відповідає за своїх домочадців. Мудрий тато-це той, який не пробивається, не плаче, не викликає жалість, не грає роль скривдженої дитини. Він відповідає за все в будинку і за цю ситуацію в тому числі. І основні слова, які говорить мудрий тато, це «Добре, як скажеш, я не буду стукати в зачинені двері, я не буду говорити про почуття, я не буду говорити про борг, я не буду тиснути на твої кордону. Просто будемо разом виховувати дітей, тому що з дітьми розлучитися неможливо. І просто задаємо дружині питання по битовусі, по грошах, з логістики, що, де, куди, як. У чоловіка сильна позиція, у вас навічно спільна праця по вихованню ваших дітей а спільна праця зближує, за умови, що ви не будете бикувати.

На обличчі має доброзичливе вираз обличчя і ви не повинні уособлювати негатив, образи або претензії. Покладіть собі термін 2-3 місяця не педалювати почуття, емоції, ні позитивні, ні негативні, тільки по дітям і побутовість. Ви повинні почати асоціюватися зі спокоєм і позитивними емоціями для дружини.
І буде щастя. Є такий тип сімей, в яких чоловіки ведуть себе по строго відмінністю алгоритму.
У їх поведінці по відношенню до дружини завжди є грубість і черствість, відсутність позитивних емоцій, крики, іноді доходять до істерик, все це на адресу дружини або дітей, причому обов’язково з обвинуваченням самої дружини в своїх криках, типу, ти винна, що я кричу (психопатія), чітко проглядається втеча з дому на роботу, мінімальну увагу дружині, у таких чоловіків гроші, як цінність набагато вище, ніж, скажімо, відносини з дружиною і коронна фраза при з’ясуванні відносин з нею ж: я не буду валятися в тебе в ногах!
Ця фраза розпаковується завжди однозначно:

Ти хто така? Ти просто баба! Ти просто інвентар для сексу і для побуту і я ніколи не буду вважати тебе рівнею собі.
Я вище тебе як особистість, а ти порожнє місце.

Це класичне підсвідоме знецінення, яке логічно і розумово може не контролюватися і воно зав’язане на ряд родових програм і внутрішніх рішень чоловіки з дитинства.

Потрібно сказати про те, що такі чоловіки все до єдиного знаходяться в зоні ризику і практично всі вони залишаються одні після криз 40 або 50 років, коли у дружини закінчується ресурс все це терпіти і ніякі гроші, якщо вони є, а часто їх і немає, не можуть утримати дружину поруч з таким чоловіком.

Із загального числа чоловіків, які системно борються зі своїми дружинами і весь час їм щось доводять, приблизно тільки 20 відсотків розуміють всю серйозність питання і приходять за рішенням цих проблем до зовнішніх ресурсів. Більшість вважають себе дАртаньянами, яким ніякі порадники ніколи не знадобляться і потім з подивом виявляють, що у них в руках заяву на розлучення та розділ майна і вони за звичкою продовжують вважати себе дАртаньянами, всіх навколо пидорасами, а своїх дружин зрадниками, взагалі не розуміючи своєї відповідальності за те, що відбувається.

Ця стаття пишеться для цих 20% чоловіків, які хочуть виправити ситуацію і які розуміють, що насамперед треба працювати з собою і зі своїми якостями.
Що можна рекомендувати таким чоловікам, якщо у них ситуація на межі розлучення, дружина або вже написала заяву на розлучення або погрожує це зробити, якщо вона вже живе з дітьми окремо і ви не розумієте, що відбувається?

Перше, що потрібно зробити, і це прям святая святих, потрібно категорично припинити з’ясовувати стосунки з дружиною, говорити про почуття, про борг, причому про її борг перед вами, перед дітьми, перед сім’єю і так далі. Якщо вона зважилася на розлучення, вона вже розрахувалася з усіма боргами і в її балансі ви їй повинні більше. І уваги, і тепла, якого у вас ніколи не було і тих же банальних грошей, які ви завжди затискали для неї.
Логіка паузи в розглядах з емоціями і з’ясуваннями відносин така, що ви асоціюєтесь у дружини з різко негативними емоціями. Ви її не чули десятиліттями, ви не йшли їй назустріч ні у великому, ні в малому, ви її використовували як ресурс та інвентар, ви поняття не маєте, за що вона на вас ображається, вас швидше за все це ніколи не цікавило.

Адже насправді дуже багато чоловіків на питання, що їх дружина ображається, відповідають: та хрін її знає, – і це косяк чоловіка. Якщо ти не знаєш образ своєї дружини, будь готовий до розлучення. Тому що всі інші знають це ще менше, а дружина йде саме від тебе, а не від когось іншого.
Будь напористе з’ясування відносин, розмови про ваші почуття або апелювання до її обов’язку сприймається жінкою, яка від вас йде, як додатковий тиск і ніякі ваші аргументи вона слухати не буде. Ви асоціюєтесь з негативом, ви егопродолжаете генерувати. Ви тиснете на неї і продавлюєте її межі. Від вас простіше відмахнутися і забути як про кошмарний сон.

Але ви хочете повернути дружину і вибудувати відносини по-новому.
Для цього треба бути готовим вийти із зони комфорту.
Потрібно поміняти своє переконання, що послухай бабу ” і зроби навпаки. Ваші друзі, які вас привчили до цієї нехитрої думки це перш всегосами невдахи в особистому житті і вас роблять невдахою. Те, що ваше оточення можливо так живе, зовсім не означає, що ваша дружина готова так жити. Треба переглянути свою картину світу і свої переконання. Треба вийти зі звичного способу життя і звичної зони комфорту.

Як раніше вже не буде

Інше, що потрібно зробити після припинення з’ясування відносин – потрібно з’ясувати свої образи на неї та її образи на вас. Потрібно писати лист прощення та чітко структурувати у собі в душі будь-яку інформацію про ваше минуле, про образи та про прощення цих образ. Ваша дружина дійшла до краю негативу і йде тому, що у неї в тілі накопичилося таке кількість непрощених образів на вас, які її просто розривають і вона фізично не може залишатися в колишньому положенні.

Усі ці образи треба заземлити.
Заземлюються вони ритуалом вибачення. Робиться це як лист на аркуші паперу, який ви пишете дружині, але який їй не надсилаєте.
У цьому листі ви пишете вступ, наприклад, Олена, ми мало говорили до душі, у цьому листі я хочу розповісти тобі, що у мене на душі і далі пишете двадцять пропозицій.
Спочатку пишемо 8 пропозицій про свої негативні почуття стосовно неї. Ці почуття такі:

1. Ненависть
2. Злість
3. Образа
4. Заздрість
5. Страх
6. Тривога
7. Жаль
8. Сум

Наприклад, я був злий на тебе, коли ти посварилася при мені з моєю матір’ю, коли ти не сказав мені спасибі за покупку машини і коли сказала, що я тобі ніхто.
За кожним почуттям нанизуємо у реченні по три вчинки, дії чи бездіяльності дружини, яка викликала це почуття.
Потім пишемо такі ж 8 пропозицій про негативні почуття дружини по відношенню до вас.

1. Ненависть
2. Злість
3. Образа
4. Заздрість
5. Страх
6. Тривога
7. Жаль
8. Сум

Наприклад, я знаю, що ти сердишся на мене за те, що я весь час тікаю на роботу, щоб не бути з тобою вдома, тому що я не знаю, про що з тобою говорити, що я не даю тобі грошей на твої перукарні. манікюри, вважаючи, що ти сама повинна це заробити. Ти, можливо, взагалі вважаєш, що я тебе не люблю.
І після цих 16 пропозицій ми починаємо писати 4 позитивні пропозиції.

Сімнадцята пропозиція:
Я радий, що ти стала матір’ю моїх дітей

Вісімнадцята пропозиція:
Я ціную тебе за такі твої якості, як красу, стрункість, діловитість, вміння розмовляти з людьми тощо. Взагалі, 30 позитивних якостей дружини, за які ви її любите чи любили, треба виписати собі на окремому аркуші паперу, щоб вони всі час були під рукою і ваш фокус уваги весь час був на позитиві.

Дев’ятнадцята пропозиція:
Я тебе як і раніше люблю (або любив, якщо вже не любите)

Двадцята пропозиція така. Запечатує.
Якщо я тебе хоч чимось у цьому житті образив, ти мене вибач, я жив як умів, а я тебе за все прощаю.

Це називається перехресний договірняк.

Написавши цей лист, складаємо його вчетверо і ховаємо в якесь затишне місце. Двадцята пропозиція треба сказати вголос віч-на-віч віч-на-віч.

Сонце, якщо я тебе чимось образив у цьому житті, ти мене вибач, а я на тебе зла не тримаю. Це значно знижує емоційну напругу образ вашої дружини на вас, через які вона хоче піти від вас.
Сам цей лист їй показувати не треба. Це ваша внутрішня робота.
Після промови двадцятого речення цей лист можна спалити, розвіяти попіл або порвати на шматочки і змити в унітаз.
Це перший крок та точка входу. Ви перевертаєте сторінку минулого і починаєте нові стосунки хоча б частково з аркуша.

Але найголовніший урок цієї ситуації для чоловіка полягає в тому, що він ні в якому разі не впадає в істерику, в крики, претензії або будь-яку іншу психологічну нестабільність, чоловік забороняє собі дорікати, атакувати, качати емоції, в той чи інший бік, не заробляти очки перед дружиною або її звинувачувати, не дорікати їй ні в чому. Чоловік поводиться в рольовій установці МУДРИЙ ТАТО, який відповідає за своїх домочадців. Мудрий тато це той, який не пробивається, не плаче, не викликає жалість, не відіграє роль скривдженої дитини. Він відповідає за все в будинку та за цю ситуацію в тому числі. І основні слова, які говорить мудрий тато, це «Добре, як скажеш, я не стукатимуся в зачинені двері, я не говоритиму про почуття, я не говоритиму про обов’язок, я не тиснутиму на твої межі. Просто разом виховуватимемо дітей, бо з дітьми розлучитися неможливо. І просто ставимо дружині питання щодо побутової, грошей, логістики, що, де, куди, як. У чоловіка сильна позиція, у вас назавжди спільна праця з виховання ваших дітей, а спільна праця зближує, за умови, що ви не бикуватимете.

На обличчі має доброзичливий вираз і ви не повинні уособлювати негатив, образи чи претензії. Покладіть собі термін у 2-3 місяці не педалювати почуття, емоції, ні позитивні, ні негативні, тільки по дітях та по побутовій. Ви повинні почати асоціюватися зі спокоєм та позитивними емоціями для дружини.
І буде щастя.